Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

Μίκυ Mάους: 70 χρόνια Γκούφυ
(1 μέλος/η είναι εδώ) (1) Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Μίκυ Mάους: 70 χρόνια Γκούφυ

Απ: Μίκυ Mάους: 70 χρόνια Γκούφυ 7 Χρόνια, 8 Μήνες πριν #2205

• Ελληνικό Linux
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • mageia Linux
  • Κarma: 3524

ΧΑΧΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΕΙΣΑΙ

Απ: Μίκυ Mάους: 70 χρόνια Γκούφυ 4 Χρόνια, 10 Μήνες πριν #8317

• panos1967
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Νέο μέλος
  • Κarma: 14
Αυτό το τεύχος έχει σκαναριστεί από μενα. Μου είχε πάρει τουλάχιστον 3 ωρες. Καλό θα ήταν να μην γίνεται οικειοποίηση της δουλειάς αλλων και να γίνεται τουλάχισοτν μια μικρή αναφορά στον δημιουργό.
Ένα ρομαντικό μέλος των comicstalgia.

Απ: Μίκυ Mάους: 70 χρόνια Γκούφυ 4 Χρόνια, 10 Μήνες πριν #8318

• Ελληνικό Linux
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • mageia Linux
  • Κarma: 3524
panos1967 έγραψε:
Αυτό το τεύχος έχει σκαναριστεί από μενα. Μου είχε πάρει τουλάχιστον 3 ωρες. Καλό θα ήταν να μην γίνεται οικειοποίηση της δουλειάς αλλων και να γίνεται τουλάχισοτν μια μικρή αναφορά στον δημιουργό.
Ένα ρομαντικό μέλος των comicstalgia.

Πιστεύω ότι τα παρακάτω είναι δικά σου. Πάντως εδώ δεν χρησιμοποιούμε εργασίες άλλων χωρίς αναφορά, μάλλον δίδουμε εργασίες σε άλλους. Εάν ψάξεις όπου υπάρχουν Παιδικά ή Retro ή Ηλεκτρονικά θα βρεις δικές μας εργασίες.Κατά πάσα πιθανότητα η μη αναφορά στην εργασία σου δεν έγινε από πρόθεση.
issuu.com/comicstalgia/docs
comicstalgia.wix.com/greek-retro-comics-nostalgia
Τελευταία διόρθωση: 4 Χρόνια, 10 Μήνες πριν από Ελληνικό Linux.

Απ: Μίκυ Mάους: 70 χρόνια Γκούφυ 4 Χρόνια, 10 Μήνες πριν #8322

• panos1967
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Νέο μέλος
  • Κarma: 14
Κατ'αρχάς θέλω να σε ευχαριστήσω για τα τεύχη του ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ. Μου έλειπαν απο την ηλεκτρονική μου συλλογή. Ήταν μια σειρά η οποία λόγω κόστους δεν μπορούσε να αγοραστεί εκείνη την εποχή απο τους περισσότερους από εμας.
όσον αφορά τους comicstalgia, είμαστε μια παρέα 5 ατόμων από Αθηνα, Κέρκυρα, Σέρρες, Αγρίνιο και Δράμα που σκανάραμε ότι είχαμε απο τεύχη ΜΠΛΕΚ, ΖΑΓΚΟΡ, ΟΜΠΡΑΞ, ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ, ΑΓΟΡΙ, ΠΟΠΑΙ κ.α. τεύχη της εποχής χωρίς να έχουμε απολύτως κανένα οικονομικό όφελος και στόχους. Την συλλογή μας την ανεβάσαμε στο issue αποκλειστικά για δική μας χρήση. Δυστυχώς τα τεύχη μας διέρρευσαν από κάποιο άτομο που αρχικά ήταν στην παρεά αλλά τον αποβάλλαμε λόγω μηδενικής προσφοράς, οικειοποιήθηκε τα τεύχη μας και τα παρουσιάζει σε άλλη ενοτητα του issue. Επίσης πρόσφατα μάθαμε ότι έγινε hacking του password στη σελίδα μας με αποτέλεσμα τα τεύχη μας να βρίσκονται παντού.
΄Για το δεύτερο site που αναφέρεις δεν έχουμε σχέση. Προφανώς κάποιοι βρήκαν οτι εμπορικά το comicstalgia πουλάει.
Επειδή νιώθω μεγάλη υποχρέωση για τα τεύχη που προσφέρες από το site σου, θέλω με τη σειρά μου να προσφέρω κάποια τεύχη δικά μου που δεν έχουν αναρτηθεί σε καμια ιστοσελίδα. Μέσω του e-mail μου αν θέλεις δώσε μου οδηγίες πως να τα ανεβάσω.

Απ: Μίκυ Mάους: 70 χρόνια Γκούφυ 2 Χρόνια, 5 Μήνες πριν #8965

• ELLINAS79
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Νέο μέλος
  • Κarma: 0
Ευχαιστώ !
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Συντονιστές: sourta-ferta
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 2.12 δευτερόλεπτα